Tradycyjny tajski masaż

  60 min 90 min 120 min
Masaż tajski Klasyczny 220 zł 190 zł 300 zł 240 zł 350 zł 290 zł

tradycyjny masaż tajski – KRAKÓW

Masaż tajski tradycyjny to rodzaj masażu inspirowany medycyną, kulturą i duchowością państw azjatyckich, m.in. Chin oraz Indii. Udoskonalany na przestrzeni wieków, masaż wykorzystuje teorię opisującą przepływ energii przez ciało człowieka za pomocą linii Sen – sieci kanałów energetycznych. Masaż tajski klasyczny określany jest jako leczniczy i relaksacyjny. Wykorzystuje dokonania akupresury, jogi, refleksologii, medytacji czy ajuwerdy.

Masaż ten przynosi wiele korzyści zarówno pod kątem zdrowia fizycznego, jak również w zakresie łagodzenia zaburzeń emocjonalnych, wynikających ze stresu i przemęczenia. Masaż tajski tradycyjny pozwala się relaksować, a jednocześnie pobudza, przejawiając działanie energetyzujące i motywujące.

Jak się wykonuje masaż tajski w naszym salonie w Krakowie?

Masaż tajski, to tradycyjny masaż, który wykonywany jest w Tajlandii. Nazywany jest również tajskim masażem jogi, ponieważ masażystka używa swoich rąk, łokci i przedramion do masowania, natomiast osoba masowana układana jest w odpowiednich pozycjach na materacu (tzw. asanach – jest to zaczerpnięte z jogi pasywnej). Nacisk w masażu tajskim może być dość silny i często obejmuje dodatkowo elementy akupresury i rozciągania. Według ekspertów z zakresu naturalnej medycyny wschodniej, masaże tajskie poprawiają krążenie, poprawiają zakres ruchu oraz niwelują stres i zmęczenie.

Klasyczny masaż tajski w Kraków Thai Maliwan Spa – dla kogo?

Masaż tajski klasyczny zaleca się tym osobom, które borykają się ze spadkiem energii, zmęczeniem, sennością oraz stresem. Połączenie pasywnej jogi i akupresury sprawia, że możliwe jest zniwelowanie objawów wielu dolegliwości, zwiększenie elastyczności mięśni, lepszą przemianę materii oraz lepsze samopoczucie.

Zalety tradycyjnego masażu azjatyckiego

·         oczyszczenie organizmu z toksyn oraz nadmiaru wody

·         ograniczenie dokuczliwego bólu głowy i migreny

·         polepszenie pracy ścięgien i mięśni

·         lepszy, bardziej pozytywny nastrój.

       Polecamy rónież inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, jak np. masaż rajski olejkami aromatycznymimasaż stemplami ziołowymi  czy hawajski masaż lomi lomi.

Date:
Tags: