Masaż Lomi-Lomi Nui – zabieg redukujący tkankę tłuszczową

  60 min 90 min 120 min
Masaż Lomi-Lomi 260 zł 220 zł 330 zł 270 zł 410 zł 330 zł

Hawajski masaż Lomi Lomi – Kraków

Nazwa lomi lomi w języku hawajskim oznacza ugniatanie, ale również “dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Pochodzący z wysp hawajskich masaż Lomi Lomi Nui, niegdyś służył głównie uzdrawianiu.  Przy czym w sposób szczególny dotyczyło to oczyszczeniua duchowego. Obecnie, hawajczycy oraz masażyści w różnych zakątkach świata, stosują ten masaż relaksacyjny, zarówno dla przywrócenia mentalnej równowagi, jak również w celu poprawy zdrowia fizycznego.

To co wyróżnia masaż hawajski lomi lomi nui od innych rodzajów masażu, to płynne, niemal taneczne ruchy masażysty oraz to, że pacjent masowany jest przedramionami. Oczywiście, dotyk odbywa się również za pomocą dłoni, a masażysta odpowiednio dopasowuje nacisk. Lomi Lomi Nui jest masażem intensywnym, ale nie sprawia bólu, a raczej odpręża i wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

Niegdyś masaż ten funkcjonował jako świątynny rytuał i odbywał się na specjalnie przygotowanym kamiennym ołtarzu. Dziś, jeśli masz ochotę na profesjonalny hawajski masaż lomi lomi, odwiedź koniecznie Kraków i nasz salon masażu – Thai Maliwan Spa.

Komu poleca się masaż lomi lomi nui?

Masaż Lomi Lomi Nui przede wszystkim rekomendowany jest osobom, które na co dzień odczuwają stres, zmęczenie, senność oraz pozbawione są energii. Masaż lomi lomi z jednej strony pozwala się wyciszyć i zapewnia maksymalny relaks w trakcie, natomiast po zakończonym zabiegu osoba masowana czuje się odprężona i odczuwa przypływ energii. Odblokowanie kanałów energetycznych w ciele osoby masowanej pozwala organizmowi przywrócić równowagę, poprawia krążenie oraz wspomaga przemianę materii. Masowana osoba doświadcza stanu głębokiego odprężenia, w związku z czym masaż lomi lomi poleca się wszystkim, którzy potrzebują choć na chwilę uciec od gonitwy dnia codziennego i nabrać energii.

Korzyści z masażu hawajskiego

  • wspomaganie działania układu immunologicznego
  • poprawia krążenie krwi
  • uelastycznienie stawów
  • redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
  • ulga w stanach długotrwałego stresu
  • wsparcie dla układu trawiennego
  • relaks i odprężenie
  • “zastrzyk” energii

Jak wykonuje się masaż lomi lomi?

Aby wykonać masaż lomi lomi, masażysta używa swoich przedramion do masowania ciała  płynnymi, ciągłymi ruchami. Zaczynając od jednej strony ciała, płynnie przechodzi na drugą stronę. Co ważne, masaż lomi lomi jest masażem całego ciała, przy czym, w trakcie rytuału lomi lomi nie dotyka się stref intymnych osoby masowanej.

Masaż wykonywany jest z użyciem olejków eterycznych, a szczególny nacisk przedramion lub dłoni, stosowany jest na określone punkty i rejony ciała.

Wykonywany przedramionami i dłońmi masaż świątynny pozwala rozluźnić mięśnie, wspomóc układ trawienny i zapewnić wyciszenie wyzwalając od stresu i niepokojów. W połączeniu z zapachem olejków i relaksacyjną muzykę stanowi magiczne doświadczenie sprzyjające spokojowi, odprężeniu i harmonii.

Polecamy również inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, jak np. masaż sportowy, masaż pleców, ramion i głowy czy masaż dla seniorów.

Date:
Tags: