Masaż olejami aromatycznymi – zabieg z wykorzystaniem olejów nawilżających

  60 min 90 min 120 min
Masaż tajski olejami aromatycznymi 260 zł 220 zł 330 zł 270 zł 400 zł 330 zł

* Sugerowany czas masażu pozwala osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny i relaksacyjny

Tajski masaż olejkami – Kraków

Masaż tajski olejkami aromatycznymi, to masaż o relaksującym i wyciszającym działaniu. Masażystka wykonuje miarowe, a jednocześnie zdecydowane, płynne ruchy wykorzystując olejki eteryczne. Relaksujący masaż wykonywany jest z użyciem takich technik masażu jak ugniatanie, i wyciąganie oraz techniki zapożyczone z akupresury i refleksologii. Zasadniczą rolą masażu jest spowodowanie dobroczynnego dla naszego organizmu przepływu energii przez ciało.

Odprężający masaż olejkami eterycznymi pozwala poprawić krążenie krwi, ograniczyć napięcia mięśniowe, wspomóc rehabilitację jak również głęboko się zrelaksować.

Masażysta lub masażystka dobierają intensywność wykonywania masażu zgodnie z indywidualną oceną napięcia mięśni, jak również ewentualnych dolegliwości osoby masowanej.

 

Jak przebiega aroma masaż z olejkami?

 

Zanim omówimy dokładny przebieg tego tajskiego masażu, kilka słów na temat samych olejków. Są to silnie skoncentrowane ekstrakty roślinne. Zawierają wyciągi m.in. z drzewa sandałowego, róży, lawendy, jaśminu czy ylang-ylang. Przypisuje się im wiele pozytywnych właściwości. Mają działanie relaksacyjne, antyseptyczne oraz antybakteryjne.

W pewnym stopniu masaż olejkami przypomina masaż klasyczny, jednak z tą różnicą, że tradycyjny masaż tajski jest zbyt intensywny, natomiast w masażu olejkami nacisk na ciało przeplata się z jego rozciąganiem, w celu maksymalnego zrelaksowania ciała i umysłu. Masażystka wywiera delikatny nacisk oraz stosuje nieśpieszne ruchy wykorzystując w tym celu swoje dłonie, łokcie oraz przedramiona. Masaż aromatyczny z olejkami ma przede wszystkim wprawić osobę masowaną w dobry nastrój i uczucie odprężenia.

 

Komu poleca się tajski masaż z olejkami?

 

Masaż olejkami zalecany jest przede wszystkim osobom, które chcą się odprężyć, zrelaksować, wyciszyć, znaleźć ukojenie, a także odpocząć od codziennych obowiązków.

Masaż z użyciem olejków wykazuje również pozytywne oddziaływanie w przypadku osób borykających się z takimi dolegliwościami jak niedowłady, nerwobóle czy reumatyzm.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przekonać się czym jest prawdziwy masaż tajski z olejkami do naszego salonu – Kraków Thai Maliwan Spa.

 

Korzyści z masażu olejkami aromatycznymi

 

·         pozytywne oddziaływanie na krążenie i ciśnienie krwi

·         ograniczenie napięć mięśniowych

·         uczucie relaksu i odprężenie całego ciała

·         wsparcie dla rehabilitacji, np. po kontuzji czy wypadku

·         przyspieszenie wydalania nadmiaru wody z organizmu

·         usprawnienie układu odpornościowego

·         wsparcie dla układu nerwowego


       Polecamy rónież inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, jak np.  masaż stemplami ziołowymihawajski masaż lomi lomi czy masaż sportowy.

Date:
Tags: