j

Masaż olejami

Nasz personel wykonuje profesjonalny masaż różnymi aromatycznymi olejkami.

j

MASAŻ dla par

To idealny sposób na spędzenie czasu we dwoje w kameralnej romantycznej atmosferze

j

Pakiety SPA

Dedykowany dla osób, które oprócz relaksu poszukują w masażu lekarstwa.

Studio masażu azjatyckiego Maliwan powstało z pasji do tamtejszej kultury, jej holistycznego podejścia do człowieka. Wierzymy, iż tradycyjne metody będące podwalinami tajskiej medycyny są najtrafniejszą odpowiedzią na zapobieganie oraz leczenie dolegliwości, które są efektem życia w biegu, stresie i napięciu.

Nazwa naszego studio pochodzi od wyjątkowo pięknego tajskiego kobiecego imienia, którego pierwotna nazwa brzmi – Malivalaya, co oznacza pachnący kwiat, a dokładniej – pnący się jaśmin.

Maliwan to miejsce gdzie oddasz się pod opiekę wykwalifikowanych oraz doświadczonych masażystek. Posiadają one certyfikaty poświadczające ukończenie prestiżowych szkół masażu tajskiego. Mogą się one pochwalić wieloletnią praktyką zawodową zdobytą podczas pracy w najlepszych studiach masażu w Azji, czy w Europie. Nasze masażystki pochodzą włącznie z Tajlandii.

 

W atmosferze spokoju oraz prywatności przywrócą równowagę między Twoją duszą a ciałem. W Maliwan wierzymy, że balans między sferą duchową a cielesną to przepis na życie w harmonii i spokoju ducha.

Oferowane przez nas zabiegi to dotyk południowo-wschodniej Azji w pigułce. Zaznasz tutaj technik ajurvedy oraz pasywnej yogi wywodzących się z Indii, czy masażu tajskiego, który swoją historią pamięta samego Buddhę.

Prócz bogatej oferty zabiegów, oferujemy również masaż dla par – doskonały, aby świętować wybrane, ważne okazje tylko we dwoje. Wykonuje się u nas również masaż na dwie ręce, który będzie jednocześnie przeprowadzany przez 2 masażystki pracujące w tym samym czasie na tej samej partii ciała – co podwoi doznania podczas masażu. Polecamy również nasze vouchery podarunkowe, którymi możesz obdarować wybraną osobę i sprezentować jej niepowtarzalny prezent.

Nasze masażystki

Masażystki, które poznacie w Salonie „Maliwan” są certyfikowanymi terapeutkami z Tajlandii. Ich wiedza oraz umiejętności poparte są wieloletnią praktyką. Zachęcamy do zapoznania się z ich profilami oraz informacjami jakie zabiegi są ich specjalnościami.

Maliwan

Therapist

Kamalaporn

Therapist

Wanphen

Therapist

Dyplomowana terapeutka masażu tajskiego – posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii oraz Związku Tajskiej Medycyny Tradycyjnej.
Maliwan posiada 12 letnie doświadczenie w zawodzie masażystki, ukończyła liczne kursy oraz prowadziła szkolenia dla nowych masażystek w Chinach. Pracowała w najlepszych Spa w Tajlandii, Malezji, Rosji, Chinach. Posiada bardzo wysokie kwalifikacje oraz empatie.Pochodzi z malowniczego miasta w środkowej Tajlandii- Maha Sarakham. Jest osobą bardzo pogodną i pozytywną z dużym poczuciem humoru oraz genialnym podejściem do człowieka.

Dyplomowana terapeutka masażu tajskiego – posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii oraz Związku Tajskiej Medycyny Tradycyjnej.
Kamamaporn ma 10 lat doświadczenia pracy jako masażystka Tajska. Ukończyła liczne kursy masażu oraz kursy podnoszące kwalifikacje i wraz z Maliwan prowadziła szkolenia dla nowych masażystek w Chinach. Pracowała w najlepszych Spa Azji, Rosji.
Na co dzień używa imienia Wisi. Jest osobą bardzo pozytywną, emanująca spokojem i empatią.

Dyplomowana terapeutka masażu tajskiego – posiada certyfikat Ministerstwa Zdrowia Tajlandii oraz Związku Tajskiej Medycyny Tradycyjnej. Na co dzień używa imienia Nun. jest naszą najmłodszą masażystką lecz, podobnie jak koleżanki posiada 10 letni staż pracy w zawodzie masażystki, liczne kursy. Pracowała w najlepszych Spa w Tajlandii oraz Azji.
Jest osobą bardzo radosną, pozytywną z dużym poczuciem humoru.