Masaż wyszczuplający – zabieg modelujący sylwetkę

  60 min 90 min 120 min
Masaz tajski wyszczuplający 290 zł 240 zł 350 zł 290 zł 410 zł 340 zł

Masaż wyszczuplający – Kraków

Na czym polega masaż wyszczuplający? Pozbycie się zbędnych kilogramów nie oznacza wyłącznie intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki odpowiednim technikom masażu, również z wykorzystaniem bańki chińskiej, komórki tłuszczowe w tkance podskórnej ulegają rozbiciu.

Masaż wyszczuplający w 2-3 seriach tygodniowo w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami z pewnością przyniesie zadowalające efekty, pozwalając zredukować nadmierną tkankę tłuszczową.

Masaż wyszczuplający – zalety

Masaż wyszczuplający, w tym masaż bańką chińską, oprócz niewątpliwych korzyści w zwalczaniu dodatkowych kilogramów, ma także pozytywny wpływ na kondycję skóry. Tracenie wagi może znacząco wpływać na zmniejszenie jędrności skóry, a w efekcie jej obwisanie. Stosowanie regularnych zabiegów, takich jak masaż odchudzający, może sprzyjająco wpłynąć na jakość skóry.

Masaż tajski wyszczuplający to doskonała metoda na likwidowanie nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej, ujędrnienia i zwiększa gładkości skóry, a także walce z cellulitem.

Przebieg masażu wyszczuplającego

Masaż wyszczuplający w Thai Maliwan Spa Kraków, wykonywany jest intensywnie oraz energicznie. Wykorzystywanie odpowiednich technik rozgrzewa wybrane partie ciała, co w skuteczny sposób pozwala na rozbicie komórek tłuszczowych, a w konsekwencji – spalanie tkanki tłuszczowej.

Wskazania do MASAŻU:

Warto zapisać się na zabieg masażu wyszczuplającego, gdy:

  • zauważymy cellulit lub zastoje wody w problematycznych partiach ciała
  • tkanka tłuszczowa rozłożona jest nierównomiernie, co skutkuje m.in. otyłością brzuszną

a także:

  • w celu wymodelowania sylwetki, podniesieniu pośladków
  • w celu wyszczuplenia i ujędrnienia skóry.

Korzyści płynące z masażu wyszczuplającego i antycellulitowego 

Stosowanie masażu wyszczuplającego oraz antycellulitowego niesie za sobą wiele korzyści, do których można zaliczyć między innymi:

  • redukcję cellulitu
  • utratę wagi
  • pozytywny wpływ na jędrność oraz wygląd skóry
  • uniknięcie efekty obwisłej, luźnej skóry
  • odprężenie

Masaż wyszczuplający jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom – z powodzeniem wyszczupli brzuch, pośladki i uda, a także ramiona i plecy, co sprzyja procesowi modelowania sylwetki. Co warte podkreślenia, masaż antycellulitowy to nie tylko zabieg modelujący sylwetkę, ale również źródło relaksu i odprężenia. Czas trwania takiego masażu to od 60 do 120 minut. Będzie to z pewnością miło spędzony czas!

Jeżeli pragniesz poznać korzyści, jakie daje masaż wyszczuplający, Maliwan Thai Spa jest do tego odpowiednim miejscem! Zabiegi wykonywane są przez certyfikowane i doświadczone wieloletnią praktyką terapeutki. Pamiętaj, że dążenie do wymarzonej sylwetki to nie tylko odpowiednia dieta i aktywność fizyczna, ale również dodatkowe wsparcie w procesie rozbijania komórek tłuszczowych pod postacią profesjonalnego masażu.

Polecamy również inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, np. masaż dla dwojga, masaż świecami czy tradycyjny masaż tajski.

Date:
Tags: