Masaż świecami – zabieg niwelujący rozstępy i cellulit

  60 min 90 min 120 min
Masaż świecami 270 zł 220 zł 340 zł 280 zł 410 zł 340 zł

Masaż relaksacyjny świecami – KRAKÓW

Na czym polega masaż świecą, realizowany w naszym salonie spa w Krakowie??

Jest to wyjątkowo zmysłowy rytuał, wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, będący dobroczynną kuracją dla ciała i zmysłów . Aromatyczne świece do ciepłego, głęboko relaksującego masażu utworzone zostały z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych o bardzo wysokiej jakości. Naturalny wosk i odpowiednio dobrane techniki masażu pobudzają zmysły i gwarantują niepowtarzalne doznania. Mieszanka świec rozpieszcza skórę bogactwem witamin i składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość. Ciepło świecy rozgrzewa natomiast tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo.

Co znajduje się w świecy do masażu?

Jest to rodzaj świecy, która zawiera olej, wosk i inne korzystne dla nas składniki. Zazwyczaj jest to olej z kiełków soi, ze względu na swoje dobroczynne właściwości w zakresie skutecznego nawilżania skóry. Co do wosku, najczęściej wykorzystuje się wosk pszczeli.

Komu poleca się masaż świecą aromatyczną?

Masaż gorącą świecą polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom, którym doskwiera stres i zmęczenie. Umiejętnie dobrane techniki masażu relaksacyjnego przynoszą ukojenie skórze suchej i wrażliwej. Masaż świecą zwalcza problemy związane z rozstępami i cellulitem. Zawarte w olejkach antyoksydanty zwalczają wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry.

Świeca do masażu dostępna jest w różnych wariantach, a klient przed masażem może wybrać swoją ulubioną nutę zapachową.

Korzyści z masażu gorącą świecą

·         pomaga w walce z rozstępami i cellulitem

·         poprawia krążenia

·         zwalcza wolne rodniki

·         zapobiega starzeniu się skóry

·         głęboko relaksuje i odpręża

Dlaczego warto zrobić masaż świecą w Kraków Thai Maliwan Spa?

Aromatyczny masaż świecą stanowi doskonały wybór dla każdego, kto chce się odprężyć, odpocząć i  zrelaksować. Świeca zapewnia przyjemną atmosferę, a wosk pszczeli korzystnie wpływa na skórę. Nasz masażysta celowo umieszcza świece wokół masowanej osoby. Dzięki temu pod wpływem ciepła ze świec pomaga rozluźnić mięśnie, natomiast światło świecy zapewnia kojącą zmysły atmosferę. Aromaterapeutyczny masaż gorącymi świecami z użyciem olejków eterycznych to nasza specjalność. Każda osoba opuszczająca Thai Maliwan Spa w Krakowie wyraża bardzo pozytywne opinie, wskazując na odprężenie i relaks całego ciała.

Polecamy rónież inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, jak np. masaż tajski tradycyjny, masaż rajski olejkami aromatycznymi czy masaż stemplami ziołowymi.

Date:
Tags: