Masaż dla par

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy masaż dla dwojga, którym można uczcić wspólnie święto lub spędzić razem czas w wyjątkowej atmosferze naszego tajskiego Spa. Nasze wykwalifikowane masażystki zadbają o pozytywny klimat a przeprowadzony masaż dostarczy Państwu niesamowitych wrażeń, odpręży i zrelaksuje.

1. Masaż dla dwojga – Thai Classic therapy | KRAKÓW

  60 min 90 min 120 min
Masaż tajski Klasyczny dla Pary 400 zł 330 zł 560 zł 420 zł 650 zł 520 zł

Pierwsze masaże tajskie znane już były w starożytności. To właśnie dzięki nim odprężenia zaznawali członkowie rodzin królewskich, mnichowie buddyjscy oraz sam Budda. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku medycyny tajskiej, zabieg ten czerpie z kultur innych krajów Azji, takich jak Chiny czy Indie. 

Masaż tajski klasyczny  łączy z sobą techniki zapożyczone z refleksologii, jogi, ajurwedy, akupresury, stretchingu oraz medytacji. Dodatkowo, w naszym salonie Thai Mailiwan Spa Kraków,  masaż tajski dla dwojga wykonywany jest z wykorzystaniem wiedzy o liniach Sen, które są siecią kanałów energetycznych.  Dzięki czemu po naszym masażu tajskim doznamy nie tylko odprężenia i rozluźnienia, ale także rozładujemy stres i napięcie.  Poprawimy wydolność organizmu oraz poczujemy przypływ energii.  

Serdecznie zapraszamy na tajski masaż dla par!  Kraków, Thai Maliwan SPA, Szewska 12.

Dla kogo?

Masaż tajski dla pary polecany jest osobom, które regularnie odczuwają stres, zmęczenie, senność i brak energii, lub po prostu mają ochotę na przyjemne chwile w tym samym czasie, w jednym gabinecie. 

Korzyści

  • oczyszczenie organizmu z toksyn, oraz nadmiaru wody
  • niwelacja migren, chronicznych bóli głowy
  • polepszenie pracy ścięgien i mięśni, uelastycznienie stawów
  • zastosowanie w schorzeniach kręgosłupa, oraz mięśniach około kręgosłupowych

Masaż dla dwojga – najlepszy pomysł na prezent!

Masaż dla dwojga to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby i wspólne spędzenie czasu. 
Jeśli chcesz podarować swojej drugiej połówce lub komuś bliskiemu voucher na masaż dla dwojga, Thai Maliwan Spa jest najlepszym do tego miejscem!

 Romantyczny masaż to doskonały prezent na ślub, urodziny, rocznicę lub inną okazję. Dwie osoby mogą cieszyć się wspólnym, relaksującym, i intymnym masażem, a to świetny sposób na okazanie uczuć.

Masaże dla par do wyboru

Możesz wybrać następujące rodzaje masażu:
masaż tajski klasyczny, tajski wyszczuplający, sportowy, dla seniora, masaż ramion barków, głowy, refleksoterapia głowy, refleksoterapia stóp.
Masaże można łączyć dowolnie w ramach pakietu.

2.Oil Aroma-Relax – zabieg nawilżający i ujędrniający ciało  | KRAKÓW

  60 min 90 min 120 min
Masaż tajski olejami aromatycznymi dla Pary 500 zł 400 zł 655 zł 490 zł 680 zł 540 zł

Tajska filozofia uczy nas, że masaż opiera się na teorii ciała wypełnionego energią, składającą się z cząsteczek  “lom”, które rozprowadzane są zgodnie z aktywnością organizmu, oraz jego potrzebami . Początkowo są one wdychane do płuc, a następnie wędrują wzdłuż kanałów energetycznych, których jest aż 72 tysiące.  Uwolnione kanały wędrują  po całym naszym ciele, dostarczając nam niesamowitej energii.

 Masaż z użyciem olejków eterycznych, odbywa się, poprzez odmierzone,  zdecydowane, silne i płynne ruchy masażysty. Dzięki technikom zapożyczonym z akupunktury i refleksologii, doświadcza się podczas zabiegu przepływu energii przez całe ciało. Zabieg pozytywnie wpływa na układ krążenia. Olejki eteryczne, zawierające wyciągi m.in. z lawendy, róży czy drzewa sandałowego nawilżają naszą skórę, ale przede wszystkim działają odprężająco i relaksująco. 

Dla kogo?

Masaż tajski z olejkami polecany jest dla osób, które potrzebują chwili dla siebie. Pragną zaznać spokoju i  relaksu. Ponadto, masaż znajdzie swoje zastosowanie terapeutyczne u osób z wadami postawy czy nerwobólami.

Korzyści

  • niwelacja napięcie w mięśniach
  • poprawa krążenia
  • pomoc w rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie, czy wypadku
  • pomoc w stanach pourazowych: stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie

Voucher niespodzianka na masaż dla dwojga

Romantyczny masaż dla dwojga to idealny sposób na spędzenie czasu tylko we dwoje. Bon na masaż to relaks i forma zbliżenia z partnerem. Podaruj bliskim osobom  odrobinę miło spędzonego czasu tylko we dwoje, i zagwarantuj im pozytywny nastrój. 
Jak zrobić swojemu partnerowi lub znajomym najlepszą niespodziankę? Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem Maliwan Thai Spa w Krakowie!

Masaże dla par do wyboru

Decydując się na masaż dla par, możesz wybrać następujące rodzaje masażu:

masaż tajski olejami aromatycznymi, tajski stemplami ziołowymi, hawajski lomi-lomi Niu, refleksoterapia stóp, refleksoterapia głowy.
Masaże można łączyć dowolnie w ramach pakietu.

 

Polecamy również inne masaże, realizowane w naszym salonie masażu tajskiego w Krakowie, jak np. masaż świecami, masaż tajski tradycyjny czy masaż tajski olejkami aromatycznymi.
Date:
Tags: