Masaż dla par

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy masaż dla dwojga, którym można uczcić wspólnie święto lub spędzić razem czas w wyjątkowej atmosferze naszego tajskiego Spa. Nasze wykwalifikowane masażystki zadbają o pozytywny klimat a przeprowadzony masaż dostarczy Państwu niesamowitych wrażeń, odpręży i zrelaksuje.

1. Masaż dla dwojga – Thai Classic therapy

60 min
260 zl
90 min
360 zl
120 min
450 zl
Masaż sięga swoją tradycją 2500 lat temu, w starożytności był stosowany tylko wśród rodziny królewskiej, buddyjskich mnichów oraz samego Buddy! Sceny pokazujące jego etapy, można znaleźć na reliefach w świątyniach Angkor. Zgodnie z legendą, twórcą tego masażu jest Schivago Komarpaj będącym lekarzem Buddy. Podobnie jak i medycyna tajska, zabieg ten zaczerpnął z kultur innych państw azjatyckich, takich jak Chiny, czy Indie. Masaż przebiega zgodnie z wielowiekową procedurą i stanowi połączenie technik zaczerpniętych z refleksologii, akupresury, jogi, ajurwedy, rozciągania i medytacji, przy jednoczesnym zastosowaniu wiedzy o liniach Sen, będących siecią kanałów energetycznych.

Dla kogo?

Masaż tajski przede wszystkim rekomendowany jest osobom, które na co dzień odczuwają stres, zmęczenie, senność oraz pozbawione są energii.

Korzyści

  • oczyszczenie organizmu z toksyn, oraz nadmiaru wody
  • niwelacja migren, chronicznych bóli głowy
  • polepszenie pracy ścięgien i mięśni, uelastycznienie stawów
  • zastosowanie w schorzeniach kręgosłupa, oraz mięśniach około kręgosłupowych

Do wyboru :

masaż tajski klasyczny, masaż tajski wyszczuplający, sportowy, dla seniora, masaż ramion barków, głowy, refleksoterapia głowy, refleksoterapia stóp. Masaże można łączyć dowolnie w ramach pakietu.

2.Oil Aroma-Relax

60 min
320 zl
90 min
420 zl
120 min
520 zl
Według filozofii Tajów masaż tajski oparty jest na teorii, mówiącej, że ciało wypełnione jest cząsteczkami, których nazwa to „lom”. Początkowo wdychane są do płuc, a późnej podróżują wzdłuż ciała kanałami energetycznymi, których jest aż 72 tysiące! Relaksująco-wyciszający masaż wykonywany przy użyciu olejków eterycznych, poprzez miarowe, ale zdecydowane, mocne i płynne ruchy masażysty. W masażu tajskim z olejkami swoje zastosowanie znalazły sekwencje ruchów ugniatających, wyciągających oraz elementów masażu zaczerpniętych z akupresury i refleksologii. Poprzez techniki połączone w masażu tajskim, doświadczymy przepływu energii przez ciało, poprawy krążenia krwi oraz limfy, przemiany materii, a dzięki olejkom eterycznym, które działają antyseptycznie, antybakteryjnie i wyciszająco, poprawimy kondycję oraz nawilżenie naszej skóry. Jest wykonywany przy użyciu olejków aromatycznych, zawierających ekstrakty z lawendy, palisandra, pranjipani, róży, mięty ylang-ylang, drzewa sandałowego. Intensywność masażu jest indywidualnie dobierana przez masażystę na podstawie np. dolegliwości zdrowotnych, czy stanu spięcia mięśni.

Dla kogo?

Masaż tajski z olejkami polecany jest osobom, które potrzebują chwili spokoju, wyciszenia oraz momentu tylko dla siebie, aby zniwelować stres i napięcia dnia codziennego. Ponad to masaż znajdzie swoje lecznicze zastosowanie u osób mających wadę postawy, nerwobóle, niedowłady, reumatyzm, są w czasie rekonwalescencji po urazach, wypadkach, chorobach.

Korzyści

  • niwelacja napięcie w mięśniach
  • poprawa krążenia
  • pomoc w rehabilitacji oraz rekonwalescencji po długotrwałej chorobie, czy wypadku
  • pomoc w stanach pourazowych: stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie

Do wyboru :

masaż tajski olejami aromatycznymi, masaż tajski stemplami ziołowymi, masaż hawajski lomi-lomi Niu, refleksoterapia stóp, refleksoterapia głowy. Masaże można łączyć dowolnie w ramach pakietu.
Date:
Tags: